LAPKRIČIO 28d. lopšelio-darželio „Obelėlė“ ugdytiniai šventė DRAUGO DIENĄ.

Aktų salėje vykusiame renginyje vaikai žiūrėjo filmukus apie draugystę ir tikrą draugą, juos aptarė, išsakė savo nuomonę, kas yra tikras draugas, kam reikalingi draugai, kaip išsaugoti draugystę. Mažieji dalinosi mintimis, kokie jie patys yra draugai, kaip patiems sekasi draugauti su bendraamžiais.

Vaikai kartu su auklėtojomis stojo į bendrą draugystės ratą, šoko ir dainavo, sveikino draugus, sakė vienas kitam gražius žodžius.

Renginio dieną aktų salėje veikė draugystės paštas. „Obelėlė“ ugdytiniai turėjo galimybę rašyti laiškus savo draugams, juos vienas kitam išsiųsti. Vėliau vaikai dalinosi laiškais, skaitė draugų linkėjimus.

Vaikų mintys:

Draugas… myli; …dovanoja dovanas; …padeda; …žaidžia kartu; …dalinasi žaislais; …nesimuša; …turi gerbti ir mylėti vienas kitą; …yra ne bailys; …nesikandžioja.

Draugas reikalingas… kad nebūtų liūdna; …kad būtų su kuo žaisti; …kad galima būtų pastatyti įdomesnę pilį; …kad paguostų kai būna liūdna; …kad nebūtum vienišas; …kad pralinksmintų.

Renginį organizavo ir kartu draugo dieną šventė muzikos mokytoja Justina Grigonienė, socialinė pedagogė Edita Jasiulė.