Balandžio 7 d. kasmet pasaulyje minima Pasaulinė sveikatos diena. Obelėlės bendruomenė šventė Pasaulinę sveikatos dieną bei organizavo renginius:

• Balandžio 8 d. ,,Obelėlės“ vaikai bei darbuotojai dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų sportinėje pramogoje ,,Velykų kiškių bėgimas – 2021″. Tikslas –  formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir sportą, pajusti būtent masinio bėgimo teikiamą džiaugsmą. Pasirinkę distancijos kryptį ir jos ilgumą pagal vaikų amžių, laikantis tarp grupių saugaus atstumo bei pasikartojus bėgimo taisykles, STARTAVOME. Bėgdami pagavome tik vieną zuikį. FINIŠAVOME smagiai nusiteikę. Juk blogo oro nebūna! Svarbiausia – noras bėgti drauge ir puiki nuotaika!
  • Balandžio 9 d. dalyvavome Respublikinės rytinės mankštos akcijoje ,,Laikas keltis“ (FlashMob’as).
  • Balandžio 14 d. vyko masinis bėgimas ,,Aš bėgu–2021″ – ,,Sveikas vaikas-laimingas vaikas“.

AČIŪ  visiems dalyvavusiems!

Visus kvietė vienytis bendrai mankštai ir aktyviam bėgimui mokytoja Jūratė Rakauskienė