Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos  ,,Sveikatos želmenėliai” ir Vilniaus l/d. ,,Sveikuolis” buvom pakviesti paminėti Pasaulinę turizmo dieną, organizuojant sveikatinimo akciją ,,Mažieji turistai – 2019”.

Turistinei išvykai mes pasirinkome spalio 8d. Ruošdamiesi  šiai dienai kiekviena grupė, atsižvelgdama į savo amžiaus galias, pasirinko kelionės tikslą, kruopščiai apgalvojo kelionės laiką ir maršrutą. Beliko pasirūpinti kiekvienam keliautojui kuprine.

Patys mažiausieji ir nedrąsiausieji (,,Rieduliukai”, ,,Žirniukai”, ,,Pagrandukai”, ,,Pasakaitė” ir ,,Kodėlčiukai”) keliavo po visą mūsų neaprėpiamą darželio teritoriją. ,,Bičiuliai” įsidrąsino ir nukeliavo iki artimiausio parko. ,,Saulutė” ir ,,Svajokliai  keliavo drauge iki E.Šimkūnaitės skvero. ,,Smalsučiai” pasiekė Parodų rūmus, ,,Strakaliukai” – sausio 13-osios progimnaziją. ,,Pabiručiai” nuo aukšto skardžio grožėjosi gražiu Neries vaizdu, na o ,,Gudručiai” apkeliavo Šaltūnų kaimą, iki pačios upės, kur sutiko pulkelį ančių.

Kadangi oras buvo rudeniškai šaltokas, atokvėpio minutę gėrėme arbatą su medumi. Dar kažką užkandome (lai tai bus paslaptis). Ir sparčiu žingsniu grįžome į darželį sveiki ir laimingi. Kelionių įspūdžiai atsispindėjo auklėtojų nuotraukose ir vaikų piešiniuose.

Ačiū visiems, mažiesms ir dideliems turistams! O dalyvavo 176 vaikai ir 27 darbuotojai.

Parengė mokytoja-metodininkė Jūratė Rakauskienė