JONINĖS – ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventė

Švento Jono vakarėlį, sesuo pynė vainikėlį, O ja, o ja ja , Sesuo pynė vainikėlį. Ne tiek pynė , kiek dabino, Iš žalių rūtelių pina. O ja, o ja ja, Iš žalių rūtelių pina.

Knygų projektas ,,MES SKAITOME“ persikelia į namus

Vasario 3 d. darželyje startavęs knygų projektas „Mes skaitome“ (aprašytas ankstesniame puslapyje), kaip ir kiekvienais metais, susilaukė didelio susidomėjimo. Visose darželio grupėse, namuose aktyviai buvo skaitomos 2019 m. nominuotos knygos vaikams.

Nuotolinio darbo organizavimas

TĖVŲ LINIJA    Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad  šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt).     Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu […]

Vilnius reaguoja į koronavirusą: stabdo ugdymo įstaigų veiklą

Vilniaus miesto savivaldybė, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, imasi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui. Nuo rytojaus iki šv. Velykų atostogų pabaigos uždaromos visos ugdymo įstaigos – darželiai, mokyklos, universitetai, atšaukiami visi renginiai, stabdoma kino teatrų, sporto klubų ir kitų poilsio ar pramogų vietų veikla.

DĖMESIO! Informacija dėl GRIPO EPIDEMIJOS

Vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 5 d. įsakymu Nr. 30-527/20 „Dėl gripo epidemijos paskelbimo Vilniaus mieste“  nuo 2020 m. kovo 6 d. skelbiama gripo epidemija. Informuojame, kad ugdymo įstaigoje epideminiu laikotarpiu apribojami masiniai renginiai vaikams.

TAIP MINĖJOME TARPTAUTINĘ GIMTOSIOS KALBOS DIENĄ

Dvi darželio bendraamžių grupės -,,Smalsučiai“ ir ,,Svajokliai“ (5-6m.) nusprendėme pasidžiaugti savo gimtąja kalba. Surengėme du smagius penktadienius iš eilės, naudingus ir žaismingus pasibuvimus kartu.

DĖMESIO! Informacija dėl KORONAVIRUSO

Vadovaujantis Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis,  pagrindinės pasirengimo koronaviruso protrūkiams priemonės visuomenėje yra šios:

Knygų projektas ,,MES SKAITOME“

Nuo vasario 3 d. iki balandžio 2 d. startuoja projektas „MES  SKAITOME“. Kviečiame visą darželio bendruomenę skaityti 2019 m. nominuotas vaikiškas knygas ir iki vasario 14 d. balsuoti už labiausiai patikusią http//metuknygosrinkimai,skaitymometai.lt/

Socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programa „Kimochis“

L/d „Obelėlė“ pradedama įgyvendinti socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programa „Kimochis“. Programa įgyvendinama trijose skirtingo amžiaus grupėse nuo šių metų vasario mėn.

Nuotraukų paroda ,,Mano šeimos sportas‘‘

Vaiko aktyvumas prasideda nuo šeimoje formuojamų įpročių. Vaikams svarbu matyti sportuojančius tėvus. Pati geriausia ir pati stebuklingiausia formulė sporte – gerojo pavyzdžio rodymas. Vaikams svarbu matyti sportuojančius tėvus.

VILNIUS – MANO MIESTAS

Sausio 25d. Vilnius švenčia gimtadienį. Šia proga sausio mėn. 21d. lopšelyje-darželyje „Obelėlė“ vyko PROTŲ MŪŠIS „VILNIUS – MANO MIESTAS“.

Gerb. tėveliai, informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. keičiasi Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės darželiuose tvarka (2019-12-04 Tarybos sprendimas Nr. 1-305) ir Vaikų priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarka (2019-12-04 Tarybos sprendimas Nr.1-303). Tvarkos aprašus skaityti svetainėje – PASLAUGOS – Mokestis už darželį – Vaikų priėmimas į darželius

ARTĖJA KALĖDOS

KALĖDINIŲ RENGINIŲ LAIKAS

DRAUGO DIENA

LAPKRIČIO 28d. lopšelio-darželio „Obelėlė“ ugdytiniai šventė DRAUGO DIENĄ.

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

KAS YRA TOLERANCIJA? TOLERANCIJA – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, pagalba, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Sveikos mitybos diena

Lapkričio 8 d. mūsų darželis minėjo Europos sveikos mitybos dieną.

Saugaus eismo renginys ,,Būk matomas kelyje“

Šių metų spalio mėn. 29d. ir 31d. lopšelio darželio ugdytiniai dalyvavo renginyje „BŪK SAUGUS KELYJE“.

RUDENĖLIO SPALVOS

  Jau atėjo rudenėlis, krenta lapai, pučia vėjas. Šiaušia medžių šakeles ir vaikučių galveles. O kai ima smarkiai pūsti – negali net atsidūsti. Debesėliai susiraukę rudeninį dangų niaukia. Į sužvarbusią žemelę, beria lietų po lašelį.

Mažieji turistai

Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos  ,,Sveikatos želmenėliai” ir Vilniaus l/d. ,,Sveikuolis” buvom pakviesti paminėti Pasaulinę turizmo dieną, organizuojant sveikatinimo akciją ,,Mažieji turistai – 2019”.

Priešmokyklinukų edukacinė veikla gaisrinėje

Priešmokyklinė “Gudručių” grupė spalio 4 dieną lankėsi Mykolo tėvelio darbe – Vilniaus miesto 1-oje ugniagesių gelbėtojų komandoje.

Paskaitos tėvams

Darželyje vyks paskaitos: „Vaikų saugumas kibernetinėje erdvėje»: rugsėjo 24 d. nuo 17.00 val. (dvi paskaitos po 2 ak. val.) kvietimas_Saugumas internete „Smurto prevencija»: spalio 23 d. nuo 17 val. (4 ak. val.) kvietimas_Smurto prevencija

Kaip paruošti vaiką darželiui

Kaip paruošti vaiką darželiui (skaityti)

RUGSĖJIS

Obelėlės vasaros akimirkos

Išvyka į baseiną

Gegužės 17 dieną “Gudručių“ grupės vaikai buvo pakviesti į Vilniaus m.vaikų l.d. „Gilužis“ baseiną, kuriame mokėsi plaukimo pradžiamokslio.

Darbo organizavimo tvarka vasaros laikotarpiu

DARBO ORGANIZAVIMO TVARKA VASAROS LAIKOTARPIU 2019 m. birželio – rugpjūčio mėn.

Dalinamės gerumu „Obelėlėje“

Nuo ko prasideda draugystė? Gal nuo šypsenos? Ar kai paimi už rankos, švelniai apkabini? Pasiūlai kąsnelį obuolio? Mažais žingsneliais į širdį atsėlina laukimas..

Velykos – tai nuostabi pavasario šventė!

Nuostabi diena, nuostabi vieta tarp besiruošiančių skleistis obels lapelių ,,Obelėlės“ darželyje balandžio 23-ią dieną. Iškart po švenčių pas vaikus atkeliavo Velykė su Velykiniu kiškiu. Kiškis  su Velyke iš savo stebuklų šalies atvežė ne tik palinkėjimus vaikams, bet ir velykinius žaidimus.

Mankšta ,,Laikas keltis“

Balandžio 5 d. prisijungėme prie  Pasaulinės sveikatos dienos paminėjimo. Visi kartu dalyvavome masinėje mankštoje ,,Laikas keltis“.

Viktorina ,,Aš daug žinau apie Lietuvą“

  Kovo 13-ąją, kai mūsų Lietuva jau buvo atšventusi  kovo 11-osios Nepriklausomybės dieną bei 101-ąjį gimtadienį, lopšelio-darželio ,,Spygliukas“ ir mūsų lopšelio-darželio ,,Obelėlė“ paruošiamųjų grupių vaikai susikovė viktorinoje ,,Aš daug žinau apie Lietuvą“. Vaikai dalyvavo trijuose turuose: geltonajame, žaliajame ir raudonajame.

MASINIS BĖGIMAS „AŠ BĖGU – 2019“

Balandžio 10 d. 11 val. darželyje vyko akcija „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ skirta Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.  

Akcija ,,Padėk mums padėti jiems “

Jau trečią kartą su malonumu mūsų darželis organizuoja šią puikią akciją beglobiams gyvūnams. Trečią sykį gausi vaikučių ir tėvelių parama keliauja į Tautmilės prieglaudą, mažiesiems likimo nuskriaustiems gyvūnams.

Švenčiame Vilniaus miesto gimtadienį

2019 m. sausio 25 dieną ,,Bičiulių“ ir ,,Gudručių“ grupių vaikai Vilniaus gimtadienį šventė  senamiestyje, edukacinėje ekskursijoje ,,Žaiskime Vilnių“.

Ledo ritulio varžybos

Į darželio stadioną žygiuoja ryžtingai ir smagiai nusiteikę ,,Gudručių“ ir ,,Strakaliukų“ grupės vaikai. Šiandien jiems svarbi diena. Ledo ritulio varžybos!

 Gražių, šiltų ir jaukių švenčių Jums linki Obelėlės kolektyvas!

Mokau rūšiuoti

Darželis dalyvauja projekte  „Mokau rūšiuoti“.

Oranžinė diena

Tokia graži ir šilta buvo vasara. Moliūgai užaugo iki neregėto dydžio ir tiesiog prašėsi į šventę. Visą savaitę vaikai su tėveliais nešė į darželį oranžinės spalvos rudens gėrybes – ypač pačių, iš sėklyčių užaugintus moliūgus, morkas, šaltalankius, oranžines gėles ir kt. Taip pat tą savaitę vaikai liejo akvarelę, tapė, aplikavo oranžinių atspalvių dailės darbelius. Na, o […]

Respublikinė nuotraukų paroda

Vilniau m. lopšelis–darželis „Obelėlė“ organizavo  nuotraukų parodą „Mes keliaujame po Lietuvą“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui, jungiantis prie savo krašto aplinkos sklaidos. Taip skatinome vaikus ir pedagogus keliaujant domėtis savo kraštu, pastebėti ir atrasti širdžiai brangų kampelį. Parodos įgyvendinimo laikotarpis truko nuo 2018 m balandžio 12 d. iki spalio 1d. 

Rugsėjis – auksinio rudens pradžia

Sveikiname su kasmet pasikartojančia, bet kaskart vis kitokia naujų Mokslo metų pradžia! Obelėlės šventinės dienos akimirkas žiūrėti čia

Patarimai lopšelio-darželio naujokų tėvams

Žiūrėti – Naujų grupių sąrašai nuo 2018 m. rugsėjo   Rekomenduojame paskaityti: https://www.tavovaikas.lt/lt/lavinimas-ir-ugdymas/g-15011-kaip-protingai-suruosti-kraiteli-busimam-darzelinukui http://www.psichologijoscentras.lt/psichologiniai-skaitiniai-ir-testukai/atmintine-teveliams-pries-pradedant-vaikui-lankyti-darzeli https://mamoszurnalas.lt/15-vertingu-patarimu-darzelio-naujoku-tevams/