TĖVŲ LINIJA 

 

Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad  šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt).

 

 


Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprasas


INFORMACIJA įstaigos tėvų bendruomenei

Nuo kovo 16 d. šalyje įvedamas karantinas. Reaguodami į situaciją dėl koronaviruso plitimo prevencinių priemonių taikymo, primename pagrindinę informaciją:
  • Nuo kovo 13 d. iki šv. Velykų atostogų pabaigos (balandžio 17 d.) uždaromos visos ugdymo įstaigos – darželiai, mokyklos, universitetai, atšaukiami visi renginiai, stabdoma kino teatrų, sporto klubų ir kitų poilsio ar pramogų vietų veikla.
  • Medicinos įstaigų darbuotojų šeimos, kurių vaikams reikalinga ugdymo įstaiga, prašome susisiekti su administracija telefonu Nr. 852443473, 852442969 arba  el. paštu rastine@obelele.vilnius.lm.lt
  • ​Vadovaujantis Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės darželiuose tvarkos (2019-12-04 Tarybos sprendimas Nr. 1-305, pakeitimai 2020 m. vasario 12 d. Tarybos sprendimas Nr. 1-420 ) 8 ir 11.2.9 punktais, mokestis už vaiko ugdymą ir maitinimą paskelbus epidemijai nemokamas.
  • Pažymima, kad laikytis visų Valstybės ir Savivaldybės nurodymų yra privaloma. Taip pat svarbu sekti naujausią informaciją Sveikatos apsaugos ministerijos ir savivaldybės tinklapiuose.
Pagrindinis Vilniaus miesto DUK sąrašas:
​http://sveikas.vilnius.lt/
Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos:
https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Galima konsultuotis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79984 ir +370 616 94562 (visą parą); elektroniniu paštu koronavirusas@sam.lt

 


Dėl priešmokyklinių  grupių „Vaiko pasiekimų aprašo“ vertinimo:

  1. Vaikų pasiekimų aprašus ruošia priešmokyklinio ugdymo mokytojai;
  2. Aprašai paruošiami PDF formatu;
  3. Pasirašo įstaigos vadovas (pedagogo parašas nebūtinas);
  4. Aprašai sinčiami pagal pareikalavimą tėvams arba mokyklai.

 


REKOMENDACIJOS:
http://www.svietimonaujienos.lt/ikimokyklinis-ir-priesmokyklinis-ugdymas-nuotoliniu-budu-patarimai-mokytojams-ir-tevams/

PPT
Informuojame, kad remiantis Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus 2020-03-23 įsakymu Nr. V-30 „Dėl Pažymų dėl specialiųjų ugdymosi poreikių pirminio/pakartotino įvertinimo ir specialiojo ugdymosi ir(ar) švietimo pagalbos skyrimo ir pratęsimo“ pratęsiamas mokinių, kuriems pakartotinas specialiųjų ugdymosi poreikių įvertinimas buvo numatytas 2019-2020 mokslo metais, Tarnybos išduotų pažymų dėl specialiųjų ugdymosi poreikių pirminio/pakartotino įvertinimo ir(ar) švietimo pagalbos skyrimo (7 ir 8 priedų) galiojimas iki 2020 m. gruodžio 31 d.
http://vilniausppt.lt/

DOKUMENTAI/PLANAI