Vaiko aktyvumas prasideda nuo šeimoje formuojamų įpročių. Vaikams svarbu matyti sportuojančius tėvus. Pati geriausia ir pati stebuklingiausia formulė sporte – gerojo pavyzdžio rodymas. Vaikams svarbu matyti sportuojančius tėvus. Jeigu bėgioja tėvai, bėgios ir vaikai, jei mama ir tėtis mėgsta slidinėti – slidinėti nori daugelis jų vaikų, plaukia tėvai – plauks ir vaikai.

Džiugu, kad mūsų darželio ,,Obelėlė“ tėveliai labai aktyviai įsitraukė į nuotraukų parodą ,,Mano šeimos sportas“, kuriuo siekėme skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų ir jų tėvų fizinį aktyvumą, rūpinimąsi savo psichine ir fizine sveikata, didinome motyvaciją sportuoti, aktyviai judėti, daugiau laiko praleisti su vaiku sportuojant, žaidžiant judrius žaidimus. Daugybė sporto nuotraukų, įvairių sporto šakų, smagių akimirkų drauge galite pamatyti šiame filmuke. Ačiū už nuotraukas !!!

Mokytojos Jūratė ir Danutė