Informuojame, kad Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2022 m. gegužės 18 d. priėmė sprendimą Nr. 1-1436 „Dėl Tarybos 2019-12-04 sprendimo Nr. 1-305 „Dėl Mokesčio  vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo“ pakeitimo“ (toliau – Aprašas), kuriuo nuo 2022 m. liepos 1 d. keičiasi vienos dienos vaiko maitinimo normos:

2.1. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, dirbančiose 10,5 ir 12 valandų:

2.1.1. lopšelio grupėse – 2,60 Eur (dabar 2,20 Eur);

2.1.2. darželio grupėse – 2,90 Eur (dabar 2,50 Eur);

2.1.3. priešmokyklinio ugdymo grupėse – pusryčiams skiriama 1,16 Eur (dabar 0,84 Eur), pietums – 2,10 Eur (dabar 1,80 Eur), pavakariams – 1,16 Eur (dabar 0,53 Eur);

2.3. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, kuriose vaikas ugdomas ne ilgiau kaip 4 valandas:

2.3.1. lopšelio grupėse – 2,10 Eur (dabar 1,70 Eur);

2.3.2. darželio grupėse – 2,30 Eur (dabar 1,90 Eur);

2.3.3. priešmokyklinio ugdymo grupėse – pusryčiams skiriama 1,16 Eur (dabar 0,84 Eur), pietums – 2,10 Eur (dabar 1,80 Eur.)“.

MOKESTIS UŽ PASLAUGAS

Informacija kaip mokėti už suteiktas paslaugas pagal įmokos kodą 31550  per AB SEB banką, AB Swedbank banką, AB Luminor DNB banką. Atkreipiame dėmesį, kad mokant už Ugdymo įstaigoje suteiktas maitinimo ir ugdymo paslaugas, būtina nurodyti įmokos kodą, mokėtojo kodą bei ugdytinio vardą ir pavardę. Nenurodžius šios svarbios  informacijos mokėjimuose  atsiranda sunkumų  užskaitant pinigus.  Mokėjimo atmintinė

Kaip gauti sąkaitas už darželį

Mokestinę informaciją galite rasti prisijungę prie  https://svietimas.vilnius.lt/ per elektroninius valdžios vartus.

Išreikšdami savo sutikimą gauti sąskaitas el. paštu turite pažymėti varnelę skiltyje – Gauti sąskaitas el.paštu. Atkreipiame dėmesį, kad el. sąskaitos bus gaunamos tik tuo atveju, jei Jūs prisijungsite prie sistemos ir pažymėsite varnelę skiltyje Ikimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Sąskaitos.

Pažymime, kad el. sąskaitos bus siunčiamos sistemoje nurodytais kontaktais, todėl prisijunkite www.svietimas.vilnius.lt puslapyje ir patikrinkite ar Jūsų nurodyti kontaktiniai adresai nėra pasikeitę. Jei duomenys pasikeitė, reikia juos atnaujinti www.svietimas.vilnius.ltIkimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Lankantys įstaigas vaikai– Paspausti ant vaiko vardo, pavardės – Ties Tėvo(Globėjo) ID numeriu paspausti piktogramą.

Mokestis už vaiko maitinimą mokamas už praėjusį mėnesį ir turi būti sumokėtas iki einamojo mėnesio 25 dienos.