• Minint Valstybines šventes, darželyje vyksta šventiniai renginiai, koncertai.
  • Linksmai švenčiama rudenėlio šventė, kur kiekviena grupė parodo savo programėlę. Rengiamos vaikučių ir tėvelių darbų parodos.
  • Adventiniai vakarojimai verčia susimąstyti, įvertinti gyvenimo gražumą, apžvelgti nuveiktus ir būsimus darbus.
  • Organizuojamas susitikimas su Kalėdų seneliu, kurio metu visi kartu žaidžia, dainuoja, šoka.
  • Pagal lietuvių liaudies papročius švenčiami trys Karaliai, Užgavėnės.
  • Velykos – laukiama šventė. Vaikučiai susitinka su Velyke, margina bei ridena margučius.
  • Rengiamas nuo seno garsėjantis turgus – Kaziuko mugė. Tai graži tradicija, kurios metu galime pasidžiaugti vaikų darbų paroda – pardavimu.
  • Švenčiama žemės diena, paukščių sugrįžimo šventė. Auklėtiniai šoka, dainuoja, deklamuoja eilėraščius.
  • Teminės savaitės, sveikatingumo renginiai, sporto šventės organizuojamos viso darželio mastu.
  • Teatro dienelės, kai vaikučius linksmina profesionalūs aktoriai.
  • Šeimos šventėje mamytėms ir tėveliams šoka, dainuoja, vaidina bei groja vaikučiai.
  • Priešmokyklinių grupių išleistuvės – atsisveikinimas su darželiu.
  • Vaikų ginimo diena – graži bendravimo diena.
  • Linksma, leidžianti pasidžiaugti vasaros gražumu, su apeigomis ir net siautulinga Joninių šventė.

Kids corner vector art illustration