Spalio 22 d. darželio ugdytinius ir jų pedagogus sukvietė rudenėlio šventė, kuri vyko įstaigos lauko aikštelėje. Pasipuošę rudens gėrybių karūnomis vaikai džiaugėsi puikiu oru, dainavo ir šoko, žaidė žaidimus. Netrūko susidomėjimo ir džiūgių emocijų.

Šventės vedėjai lapė (auklėtoja Jūratė P.) ir zuikis (men.ugd.pedagogė Justina G.)  suvaidino trumpą siužetą apie lapės ir zuikio nuotykius darže. Zuikis lapės nepabūgo, pasakojo kokias daržoves mėgsta graužti, kad jas valgyti ne tik skanu, bet ir labai sveika.

Veikėjai Ežys (auklėtoja Živilė K.) ir Voverė (auklėtoja Sonata Č.) važiavo į sodą rinkti obuolių, bet netikėtai sutikę zuikį su lape, susidomėjo ką šie veikia darže, koks būna ruduo ir kodėl jis toks ypatingas ir gražus.

Šventės pabaigoje dalyviams buvo įteikti sveikuoliški siurprizai.