Sausio 25d. Vilnius švenčia gimtadienį. Šia proga sausio mėn. 21d. lopšelyje-darželyje „Obelėlė“ vyko PROTŲ MŪŠIS „VILNIUS – MANO MIESTAS“. Protų mūšyje buvo pakviesti dalyvauti priešmokyklinio ugdymo grupių „Strakaliukai“ ir „Gudručiai“ vaikai. Vaikai, traukdami korteles su skirtingomis spalvomis, buvo suskirstyti į 7 komandas. Taip skatinamas vaikų iš skirtingų grupių bendravimas ir bendradarbiavimas.

Komandos savo jėgas išbandė 4 turuose, kuriuose turėjo pademonstruoti savo žinias apie Vilnių, jo istoriją, žymius objektus ir asmenis bei dėlioti dėliones. Renginio metu vaikai atsakinėjo į klausimus apie miesto merą, iš nuotraukų turėjo atpažinti Vilniuje esančius objektus.

Vaikai klausė legendos apie Vilniaus miesto įkūrimą ir atsakinėjo į istorinius klausimus.

Susumavus visų turų taškus paaiškėjo protų mūšio nugalėtojai. Daugiausiai taškų surinko ir protų mūšį laimėjo ORANDŽINĖ ir ŽALIA komandos.

Renginio metu netrūko adrenalino, geros nuotaikos ir noro nugalėti.

Protų mūšį vaikams organizavo socialinė pedagogė Edita Jasiulė ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos.